Регіна Тодоренко показала як готується до Нового року

Хоча Регіна Тодоренко зараз зайнята турботами про новонародженого сина і роботою, вона знайшла в своєму графіку час, щоб власноруч прикрасити новорічну ялинку.

«Де б я не перебувала, в Новий рік, я завжди прикрашаю ялинку. І щороку у мене тематична ялинка: ялинка з побажаннями в конвертах, грошова ялинка, ялинка в полароїдних знімках, мандаринова ялинка, іноді я вішаю на неї все, що хочу притягти до себе в наступному році. Цей Новий рік для мене особливий, і я хочу в своїй сім’ї завести традицію передавати новорічні іграшки з покоління в покоління. Саме тому замовила для ялинки іграшки ручної роботи, які, як машина часу, повертають тебе в минуле)!»- поділилася з передплатниками теледіва.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Где бы я не находилась, в Новый год, я всегда наряжаю ёлку.❤️ И каждый год у меня тематическая елочка: елка с пожеланиями в конвертах, денежная елка, елка в палароидных фотках, мандариновая елка 🎄 , иногда я вешаю на неё все, что хочу притянуть к себе в следующем году. Этот Новый год для меня особенный, и я хочу в своей семье завести традицию передавать новогодние игрушки из поколения в поколение. Именно поэтому заказала для елки игрушки ручной работы в @bombki.ru , которые, как машина времени, возвращают тебя в прошлое) ! Успейте и вы, до 31 декабря их можно купить с 70% скидкой! #регинатодоренко #регинапутешественница🌎🌏🌍 #пятницасрегиной А вы любите наряжать ёлку?

Допис, поширений regina todorenko (@reginatodorenko)


Джерело

Поділись


Новини партнерів