Роббі Вільямс розповів, як це бути батьком дитини, народженої сурогатною матір’ю

Минулої п’ятниці Роббі Вільямс і його дружина Гайда Філд стали батьками втретє. Новина про народження дитини стала сюрпризом для всіх шанувальників пари – про вагітність Айди не було навіть чуток. Світло на ситуацію пролила сама Філд. Дівчинка на ім’я Колетт (Коко) Джозефін Вільямс з’явилася на світ завдяки сурогатній матері.

Сьогодні народження доньки прокоментував вже сам Роббі. 44-річний співак розповів про радощі батьківства The Sun. За його словами, маленька Коко “найспокійніша дитина на світі” і з нею неймовірно легко. Втім, Роббі все ж доводиться іноді нервувати, але він вчиться не переживати через дрібниці і простіше ставитися до побутових складнощів.

“Кумедно, що коли у тебе з’являється перша дитина ти намагаєшся, щоб в будинку було максимально тихо і спокійно. Якщо хтось закриває скрипучі двері на першому поверсі будинку, ти закриваєш двері в дитячу, спускаєшся вниз і сичиш на людину, щоб вона поводилась тихіше, бо нагорі спить малюк. А ось, коли у тебе вже третя дитина, то в будинку просто бардак: телевізор включений, інші діти грають і кричать, собаки гавкають, а малюк все одно спить – в загальному, непросто, але світ не руйнується”,

– розповів виданню Роббі.

Нагадаємо, Роббі Вільямс познайомився з американською актрисою Айдою Філд в 2006 році. Про те, що їх спілкування переросло в романтичні відносини, стало відомо через рік. 7 серпня 2010-го вони одружилися в Лос-Анджелесі. У 2012 році у пари народилася донька Теодора Роуз Вільямс (Тедді), а в 2014-му – син Чарлтон Валентин.

Поділись


Магазин