Барських стане татом? Бадоєв зробив двозначну заяву

1103

Колишня вокалістка популярної української групи “ВІА Гра” Міша Романова, яка покинула колектив через вихід у декрет, може бути вагітна від свого колеги по сцені й екс-бойфренда Макса Барських.

Чутки про їх тісний зв’язок ходять вже не перший рік, однак недавно продюсер Макса Барських Алан Бадоєв підігрів їх. У відповідь на прохання прокоментувати плітки про майбутнє батьківство свого підопічного Алан зробив двозначну заяву, передає Viva.

“Та ні, це неможливо, це якийсь жарт, напевно. Але зараз інтерв’ю закінчиться, і я піду подзвоню Максу. Я давно не бачив Мішу, так як у “ВІА Гри” дуже щільний гастрольний графік, але вона дуже часто спілкується з Максом. Наспілкувалися…” – сказав Бадоєв.

Сам артист наразі знаходиться на гастролях у Сполучених Штатах Америки, тому ніяк не коментує цікаве положення подруги.

Відзначимо, що колись у Романової був роман із Барських. Пара жила в одній квартирі. У 2013 році їх зняли танцюючими в нижній білизні на балконі в Києві.

У 2014 році з’явилися фото з їхнього спільного відпочинку на Мальдівах. Таблоїди не раз писали, що Міша та Макс зустрічалися ще в студентські роки, але швидко розійшлися та зараз підтримують хороші дружні відносини, часто бачаться, але не намагаються знову піти в сторону романтики.

Про ці відносини Романова розповідає вкрай неохоче, лише одного разу вона сказала в інтерв’ю, що Макс вирішив переїхати до Лос-Анджелесу, що і поклало кінець їх роману, пише 24СМІ.

Джерело

Поділись


Магазин