Лобода вразила фанів раритетними фото

563

Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка наразі є однією з найбільш обговорюваних персон у зв’язку з несподіваною вагітністю, здивувала своїх шанувальників раритетними фото.

Знімки демонструють вражаючі зміни в її зовнішності: на деяких з них вона практично невпізнавана. При цьому Світлана також самостійно прокоментувала найбільш цікаві архівні фотографії.

Так, у ролику показані 6 варіантів образів Світлани Лободи. Артистка проаналізувала свої знімки, які були зроблені протягом майже 30 років: починаючи з раннього дитинства і аж до нинішнього часу.

Лобода також акцентувала увагу на своєму стилі за часів кар’єри в культовій групі “ВІА Гра”, обговорила концертне вбрання, в якому виступала на “Євробаченні-2009” у Москві і представила найяскравіші, на її погляд, образи з останніх світських заходів.

Зараз співачка Світлана Лобода оголосила про тимчасову перерву в кар’єрі у зв’язку з вагітністю. Так, у ЗМІ активно обговорюється цікаве положення артистки: шанувальники переконані, що співачка виношує дитину від відомого німецького музиканта, лідера групи Rammstein Тілля Ліндеманна.

Джерело

Поділись


Магазин