Яка каша допоможе схуднути за тиждень?

Монодієти дуже популярні, так як дозволяють швидко скинути вагу і не вимагають особливих навичок і витрат. Монодієти можуть включати один продукт з деякими доповненнями, а можуть бути трохи іншими, наприклад, продукти вибираються за кольором – частіше це зелений, оранжевий, червоний, фіолетовий і так далі.

Сьогодні ми розповімо вам про дієту на гречаній каші. Гречка містить багато білка і довгих вуглеводів, це дуже ситна і корисна крупа, в якій є безліч необхідних організму речовин. Вона допомагає знизити рівень цукру і холестерину в крові, налагодити роботу кишечника, містить багато антиоксидантів, які захищають від раку, підтримують здоров’я серця і судин.

Для того, щоб схуднути всього за тиждень на 4-7 кілограмів, вам потрібно їсти тільки гречку і пити воду, або трав’яний чай. У день вам знадобиться одна склянка гречки в сухому вигляді. Залийте її двома склянками окропу, загорніть каструлю в ковдру і вранці у вас буде готова каша.

Читайте також: 7 звичок, які старять вас

Дотримуватися цієї дієти більше тижня не можна. Монодієти це стрес для організму, так як він не отримує всіх необхідних поживних речовин. Повторювати монодієти можна не частіше одного тижня в три місяці.

Поділись


Новини партнерів