7 звичок, які старять вас

Деякі звички можуть бути небезпечні для людини. Як правило, щоб підтримувати здоров’я і красу людям рекомендують правильно харчуватися і займатися спортом. На решту чоловіки і жінки можуть не звертати увагу. Хоча є такі речі, які ми робимо кожен день і не помічаємо, як вони старять нас.

По-перше, звертайте увагу на позу уві сні. Через сон на животі голова повернута в сторону, а це призводить до напруження м’язів шиї і плечей. Через це можуть виникнути набряки обличчя, мішки під очима. До того ж може навіть змінитися форма обличчя.

По-друге, не нехтуйте сонцезахисними окулярами. Шкіра навколо очей може сильно зіпсуватися, утворяться зморшки.

По-третє, постарайтеся не затискати телефон між вухом і плечем. Це може викликати утворення складок і зморшок на шиї і «опускання» щоки.

По-четверте, не варто жувати тільки на одній стороні. Це може сприяти асиметрії обличчя: з одного боку можуть ослабнути м’зи, а інший буде завжди в тонусі.

По-п’яте, варто менше спиратися підборіддям на руку. Ця звичка зробить шкіру обличчя менш еластичною, а, як наслідок, з’явиться обвисання, утворюються передчасні зморшки.

По-шосте, більше посміхайтеся і менше хмурьтесь. Мало того, що ви захистите шкіру від передчасного старіння, так ще й оточуючим подаруйте світло і радість!

І, нарешті, трохи менше використовуйте кондиціонер. Від нього повітря стає сухим, шкірі стає недостатньо вологи. Якщо ж без цієї технології ніяк, частіше зволожуйте шкіру обличчя.

Поділись


Новини партнерів