Диво продукти на вечерю і ви будете спати, як немовля

Якщо ваш сон не можна назвати ідеальним, ви погано засинаєте і мало спите, то з’їдайте на вечерю порцію цих чудодійних продуктів, і ви будете спати, як немовля.

Життя сучасної людини схоже на вічні перегони: ми постійно кудись поспішаємо, п’ємо багато кави, нервуємо і, звичайно ж, страждаємо від недосипання. Більшість з нас прекрасно розуміють, що недолік сну негативно впливає на організм, ослабляючи його і наражаючи на небезпеку придбання інфекції з-за зниженого імунітету, але безсоння, недосипання від цього не припиняються.

Якщо ваш сон не можна назвати ідеальним, ви погано засинаєте і мало спите, то з’їдайте на вечерю порцію цих чудодійних продуктів, і ви будете спати, як немовля.

Вівсянка

Цю кашу багато сприймають виключно як сніданок, але насправді, окрім багатьох корисних поживних речовин вона містить гормон сну, яким є мелатонін і тому стане відмінним помічником для тих, кому часто треба рано вставати та повноцінно відпочивати.

Банани

Це джерело мінералів допоможе розслабитися ввечері, завдяки вмісту такої амінокислоти, як триптофан, необхідної для розслаблення. От тільки їсти банани пізніше, ніж за годину до сну все ж не варто.

Мигдаль

У мигдалі містяться білок, магній і триптофан, які роблять цей продукт просто ідеальним для пізнього перекусу. Для хорошого сну досить буде всього лише жменька цих горішків або столову ложку мигдалевої олії.

Вишня

У вишні міститься величезна кількість мелатоніну, саме тому вже жмені ягід буде достатньо для міцного і здорового сну. Якщо ж замість свіжих вишень ви будете пити вишневий сік, то вибирайте не підсолоджені марки.

Молоко

Тим, хто бажає природним чином налагодити свій сон, допоможе молоко, в якому міститься не тільки кальцій, але і білок і триптофан. Якщо ж ви не дуже любите молоко, то його можна замінити йогуртом або сиром.

Яйця

Всього лише одне з’їдене яйце, зварене до цього круто, здатне вплинути на швидкість засинання. Хорошому сну посприяє білок, який міститься в яйці.

Хумус

Завдяки наявності рослинного білка хумус чудово підійде для пізнього перекусу і допоможе заснути.

Риба

В тунці, палтусі та креветках не тільки багато вітаміну В6, але і є триптофан, який бере участь у виробництві серотоніну і мелатоніну, необхідних для якісного сну.

Трав’яні чаї

Для повноцінного сну можна випити чашечку зеленого чаю. Краще всього якщо в його склад увійдуть ромашка, лимон і маракуя.

Мед

У меді міститься глюкоза, яка допомагає заснути. До того ж мед можна вживати і як окремий продукт і як складову трав’яного чаю.

Джерело

Поділись


Новини партнерів