Ці три ферментовані продукти ефективні для схуднення та оздоровлення кишечника

Успішне схуднення забезпечується тільки здоровим кишечником. Для поліпшення кишкової мікрофлори додавайте в раціон ферментовані соєві продукти – місо, натто, темпе, повідомляє журнал Times Now.

В останні роки ферментовані соєві продукти (місо, натто, тофу) пильно вивчалися вченими. Ферментація-це процес, в якому розщеплення цукру здійснюється бактеріями і дріжджами. Наукові фахівці вважають, що вживання ферментованих продуктів стимулює активність присутніх в кишечнику корисних бактерій, пробіотиків, що оздоровлює його.

“Стан кишечника має значення для схуднення і загального поліпшення здоров’я. Таким чином, додавання ферментованих продуктів в раціон може стати відмінним способом підтримувати нормальну вагу”, – констатують експерти.

Місо: густа паста, отримана шляхом зброджування соєвих бобів з сіллю і коджі, різновидом грибка. Приправа містить багато білка, вітамінів і мінералів, що допомагають знизити артеріальний тиск, захистити серце, що забезпечують профілактику раку.
Дослідження показують, що пробіотики продукту ефективні для втрати ваги, лікування симптомів проблем з травленням.

Натто: готується з ферментованих соєвих бобів. Відрізняється високим вмістом клітковини, нормалізує роботу кишечника, допомагає схуднути. Натто містить велику кількість білка та інших важливих поживних речовин (наприклад, вітамін К, необхідний для обміну кальцію та здоров’я кісток). Згідно з дослідженнями, при ферментації натто утворюється наттокіназа: дана речовина здатна знижувати тиск, розчиняти згустки крові.

Темпе: подібно натто продукт також готується з ферментованих соєвих бобів. У ньому багато пробіотиків, які стимулюють жироспалювання, оздоровлюють кишечник. Випробування в пробірці продемонстрували: специфічні рослинні сполуки ефективно протидіють накопиченню вільних радикалів, пов’язаних з розвитком хронічним захворюванням.

Джерело

Поділись


Новини партнерів