Медики назвали продукти, які збільшують жир на животі

Вісцеральний жир характеризується глибоким відкладенням в черевній порожнині – він обволікає серце, печінку, нирки, підшлункову залозу і пронизує м’язи.

Один з експертів, доктор Девід Хаслам, зазначив, що він буквально токсичний для організму.

«Вісцеральний жир може здатися інертною грудкою сала на животі, але насправді він дуже активний і постійно перекачує отрути в кров. Наслідком цього може стати запалення товстої кишки і стінок артерій, розвиток серцевих захворювань, діабету і деяких видів раку », – пояснив фахівець.

Експерти констатують, що існують продукти, вживання яких спонукає жир на животі рости. Ними названі три типи таких продуктів.

Прості вуглеводи. На відміну від складних вуглеводів, які нормалізують рівень цукру в крові і підтримують стабільний рівень енергії, прості вуглеводи провокують різкі викиди цукру та інсуліну в кров. Їх регулярне вживання протягом тривалого часу може призвести до інсулінорезистентності, з якою асоційоване запалення, що викликає розвиток ожиріння та інших патологічних процесів.

Джерелами простих вуглеводів є продукти з білої муки, солодощі, білий рис, алкоголь.

Шкідливі жири. За словами фахівців, збільшення вісцерального жиру сприяють три типи харчових жирів, які також провокують розвиток запалення, – до них відносяться трансжири, насичені жири і жири омега-6. Вони, в основному, зустрічаються у випічці і смажених продуктах.

Медики наголошують: ці жири не тільки ведуть до збільшення живота, також вони можуть впливати на хвороби серця та інсульти.

Перероблене м’ясо. Дієтолог Джулі Ротенберг підказує: даний продукт важко перетравлюється і надовго «застряє» в кишечнику. Це може обернутися порушенням травлення і відкладанням в запаси жиру тих поживних компонентів, які повинні бути засвоєні заради виробництва енергії. Обмеження або повне виключення обробленого м’яса з раціону допомагає позбутися від вісцерального жиру.

Джерело

Поділись


Новини партнерів