Вправа, яке прибере жирові відкладення в зоні лопаток

Іноді відбувається так, що жирові відкладення накопичуються в зоні лопаток і виглядає це не естетично. Причиною скупчення жиру в цій області зазвичай служить нерівномірний розподіл в тілі підшкірно-жирової клітковини. Позбутися від цієї проблеми можна швидко і в домашніх умовах, пише Жіночий Світ

Для цього необхідно виконувати одну просту вправу. Для усунення надлишків жиру в області лопаток не потрібно вдаватися до серйозних фізичних навантажень. Необхідно просто приділяти собі щодня кілька хвилин вільного часу. Пропонована методика підійде всім, хто хоче привести себе в форму, незалежно від статури і віку.

На перший погляд вправа може здатися складною, але головне зрозуміти, як правильно виконувати всі дії, щоб м’язи добре напружувалися.

На першому тренуванні виберіть найбільш зручну позу і спробуйте зробити кілька підходів.

Вправа виконується в такий спосіб:

  • Ляжте на підлогу спиною, потім підніміть корпус з опорою на долоні і стопи (сідниці не повинні стосуватися підлоги). Руки повинні бути рівними і перебувати під прямим кутом відносно поверхні підлоги. Ноги повинні бути зігнуті в колінах під кутом 45 градусів.
  • Долоні і стопи повинні бути спрямовані в одну сторону, прямо, як і голова;
  • Трохи зігніть руки в ліктях, але при цьому не торкайтеся сідницями підлоги;
  • Рухайте корпусом, просто згинаючи і випрямляючи руки.

Достатньо зробити декілька підходів по 10-15 разів. Потім необхідно повторити аналогічні дії, але вже не лежачи на підлозі, а з опорою на лаву, стілець або диван. В останньому випадку також виконайте декілька підходів по 10-15 разів.

Вправа займає кілька хвилин, але при цьому відмінно опрацьовуються спинні м’язи. Спочатку виконуйте рухи не поспішаючи, поки тіло звикне до навантаження, потім прискорте темп, що дозволить посилити процес спалювання жирів.

Вже через тиждень будуть помітні перші результати, але повністю позбутися від жиру в області лопаток вдасться тільки за умови систематичних занять. З метою профілактики можна тренуватися раз в тиждень.

Джерело

Поділись


Новини партнерів