Модні окуляри 2020: нові форми, стилі та кольори

Мода мінлива і змінюється кожного сезону. Щось стає трендом, а щось перестає ним бути. Аксесуари також схильні до змін. Наприклад, окуляри. Нові форми, стилі та кольори в моді 2020 року порадують своєю різноманітністю.

Окуляри оверсайз

В цьому році в моді буде гіперсайз в оригінальній оправі. Форми різні, починаючи від квадрата і, закінчуючи метеликами. Як декор можуть бути використані квіти, метелики, візерунки, стрази і багато іншого.

Позитивним моментом гіперсайз окулярів є те, що з ними можна створити яскраві і неповторні образи. З негативних моментів – це правильний підбір за типом обличчя. Як і будь-які інші окуляри важливо правильно підібрати їх за формою, так як обрана вами модель може пасувати не кожному.

Окуляри авіатори

У цьому сезоні також популярні окуляри авіатори, які давно всім відомі. По-іншому їх називають крапельками. Класична модель зазвичай відрізняється від інших тоненькою металевою оправою в поєднанні з лінзами темних кольорів. Однак, в цьому році в тренді моделі з яскравими лінзами, що надає яскравості і невимушеності.

Круглі окуляри

Дана модель підійде дівчатам з овальною або трикутною формою обличчя. Розмір, колір лінз і оправа з декором не мають великого значення. Підійде абсолютно все.

Прямокутні окуляри з пластиковою оправою

Характерна риса даної моделі полягає в тому, що вони мають пластикову оправу. Вона може бути, як прозора, так і кольорова. Дуже добре поєднується з кольоровими лінзами і стилем оверсайз. За допомогою такої моделі окулярів образ стає легким і невимушеним.

Лінзи омбре

Техніка омбре використовується не тільки в тканинах, манікюрі та макіяжі. Вона настільки популярна, що дійшла навіть до окулярів. Кольорові або класичні лінзи добре виглядають в різних формах і стилях. Кольори можуть бути, як класичні, так і яскраві.

Окуляри з ефектом котячого ока

Такі окуляри додають обличчю загадковості і привабливості. Поєднувати їх можна з діловими нарядами або образами в стилі casual. У цих окулярах також можуть зустрічатися лінзи в техніці омбре, які чудово доповнюватимуть образ. Колір залишається на вибір самої дівчини.

Мода змінюється з кожним сезоном. Важливо встигати за нею стежити. Інакше ви ризикуєте звернути на себе велику кількість засуджуючих поглядів.

Поділись


Новини партнерів