Тиждень моди в Стокгольмі: моделі вийшли на подіум повністю оголеними

Свою хвилину слави отримав Тиждень моди в Стокгольмі: на показі в шведській столиці дизайнер Ніколас Нібро випустив на подіум повністю оголених моделей. Такий сміливий крок, за визнанням дизайнера, був зроблений “на честь людського тіла”. Крім того, модельєр під час цього скандинавського свята моди і стилю, вирішив нагадати, що всі люди гарні і без одягу, а оголений вигляд не повинен бути актом провокації, повідомляє Жіночий Світ.

У показі взяли участь не тільки професійні моделі, а й прості люди – зовсім як у Демна Гвасалія в січні цього року в Парижі, коли грузинський дизайнер показував весняно-літню колекцію свого дітища Vetements.

Ми, зізнатися чесно, бачили на подіумі всяке. Чим нас точно не здивувати, так це напівпрозорими тканинами, які лише злегка прикривають тіла моделей. Повністю оголені моделі – це вже наступний крок в модній еволюції, який, судячи з усіх, покликаний позбавити моду від півтонів і недомовленостей.

Крім оголення, дизайнер показав і своє бачення моди майбутнього весняно-літнього сезону: величезні шуби, прикрашені воланами, махрові спідниці, складно задрапіровані сукні – наступне літо в Стокгольмі очікується суворим!

Подивитися повністю: http://www.spletnik.ru/look/newsmoda/77398-v-stokgolme-modeli-vyshli-polnostyu-obnazhennymi.html

 

Подивитися повністю: http://www.spletnik.ru/look/newsmoda/77398-v-stokgolme-modeli-vyshli-polnostyu-obnazhennymi.html

Поділись


Новини партнерів