Модні пальто осінь 2017

Ніщо так не прикрашає оновлений осінній гардероб, як модне пальто. У цьому сезоні дизайнери дали волю фантазії: серед головних трендів нетривіальні моделі з сатину і нейлону і брутальні плечі-оверсайз. Ми зробили вибірку наймодніших пальто осені 2017.

САТИНОВИЙ КАПТАН

На перший план серед модних жіночих пальто осені 2017 виходить сатиновий каптан. Перші варіанти з’явилися вже навесні, проте наступної осені ця ефектна деталь гардеробу остаточно встановить свою перевагу над іншими видами верхнього одягу. Строкаті варіанти з квітковими і східними принтами змінюються більш стриманими моделями з текстурного сатину пастельних відтінків і класичного чорного кольору, тобто свій сатиновий каптан може вибрати і любителька помітних деталей, і більш консервативна панянка. Носити таке пальто приємно в прохолодний день ранньої осені, потім в ньому стане вже холодно.

ПЛЕЧІ-ОВЕРСАЙЗ

Тренд, вже кілька сезонів не втрачає своєї актуальності, як і раніше помітний в колекціях модних пальто осінь-зима 2017-2018. Представлене в новому сезоні переважно в твіді і вовні, пальто з акцентованими об’ємними плечима ідеально впишеться в повсякденний офісний гардероб осені. Головне, щоб масивні гудзики були на місці. Для бажаючих розтягнути задоволення від носіння пальто-оверсайз і з настанням холодів дизайнери пропонують варіанти зі знімними хутряними еполетами і горжеткою – чим не варіант для більш урочистого приводу?

ДІВЧИНА В ЧЕРВОНОМУ

Червоний колір – один з топ-трендів наступаючої осені. Придбати собі червоне пальто, мабуть, наважиться не кожна, проте ризик буде повністю виправданий. Червоне пальто навряд чи вийде носити кожен день, але в цьому сезоні воно як ніколи демократичнt – багато дизайнерів представили свої версії з нейлону, екологічного ліоцелу, пуховики і парки. Червоне пальто цієї осені ефектно поєднується і з широкими джинсами, і з масивними ботильйонами на платформі, так що простір для фантазії безмежний.

 

Поділись


Новини партнерів