Білі татуювання набирають популярності: що треба знати, перш ніж їх зробити

Тренди на татуювання продовжують змінюватися і дивувати нас новими і цікавими ідеями. Так, сьогодні стало модним робити білі татуювання, пише Жіночий Світ.

Оригінальні татуювання в білому відтінку дуже швидко набули популярності, як серед дівчат, так і чоловіків. Однак, вони трохи відрізняються від класичних татуювань і дуже нагадують весільні флеш-тату.

Так, ефектні і витончені білі татуювання, хоч як це дивно, створюються за допомогою білої фарби. Такий варіант татуювання виглядає досить ефектно, створюючи свого роду ілюзію шрамування. Тільки дуже акуратну ілюзію.
Білі татуювання відмінно виглядають на руці або зап’ясті, вони підійдуть для дівчат, які люблять цікаві ідеї та експерименти. Однак, варто пам’ятати, що татуювання білою фарбою можуть вести себе непередбачувано.

Варто зазначити, що найкраще білі тату виглядають на засмаглій шкірі або на темношкірих людях. Виходить контраст з білою фарбою, що створює відмінний і цікавий ефект.

Також, не варто забувати, що з часом, біла фарба може «в’їстися» в шкіру (так як вона має велику здатність до поглинання) і виглядати, як справжній білий шрам.

Важливо пам’ятати, що не варто робити татуювання на відкритих ділянках тіла. Під дією сонця і інших зовнішніх факторів, вони можуть дуже швидко або збліднути, або пожовтіти.

Крім того, не кожен татуювальник зможе добре впоратися з білим тату. Звернись до перевіреного майстра, який, якщо ще не працював з білою фарбою, то володіє достатнім професіоналізмом – а то результат може вийте непередбачуваним.

Однак, якщо ти давно мріяла про цікаве татуювання, але не могла на це наважитися, то сміливо вибирай білу тату. Вона буде виглядати максимально натурально, не буде кидатися в очі і її завжди можна “перекрити”.

Поділись


Новини партнерів