ТОП-6 літніх трендів, якими найбільше цікавляться в мережі

Читай наш ТОП, щоб знати, якими модними трендами найбільше цікавляться користувачі Мережі

Літній період    це час обновок. Ти читаєш з різних джерел про новинки, тренди і вуличні стилі. Переглядаєш тижні мод і підбираєш кращі образи. Але інформації так багато і вона така різноманітна, що в ній легко потонути і загубитися.

Щоб такого не сталося, ми приготували для тебе ТОП-6 літніх тренди, якими найбільше цікавляться користувачі Мереж.

  1. Гірчичний або темно жовтий. У 2015 році цей колір був представлений основним на показі Gucci. Ввів його Конор МакГрегор. Та ось тільки тоді, цей колір чомусь не був прийнятий модною громадськістю. Напевно, йому просто потрібна була витримка і зараз, гірчично жовтий – один з найбільш бажаних відтінків в одязі та аксесуарах.

ТОП-6 модних весняних тренда в мережі

  1. Боді . Раніше ти часто бачила цей елемент гардеробу майже на всіх сестрах клану Кардашьян. Ми милувалися і погоджувалися з тим, що виглядає ця річ цікаво і відверто одночасно. Тепер, у тебе є можливість і самій одягнути боді. Адже він – невід’ємна частина гардеробу вуличних фешоністок.

ТОП-6 модних весняних тренда в мережі

  1. Оголені плечі. Починаючи з 2015 і до сьогодні, цей тренд впевнено рухається до піку популярності. Оголені одне або два плеча – дуже жіночно і сексуально. Кофти та блузи подібного типу навіть можуть коригувати фігуру: якщо ти вважаєш, що у тебе широкі плечі, просто оголи одне плече і візуально силует збалансується.

ТОП-6 модних весняних тренда в мережі

  1. Рукава-дзвіночки. Саме запити з цього тренду все частіше з’являються в пошукових мережах. На тижнях моди було представлено велику різноманітність рукавів такого крою і завдяки інтересу до них соціально активних фешоністів – це буде найбільш ходовий крій рукава.

ТОП-6 модних весняних тренда в мережі

  1. Укорочені футболки і топи. Ну, тут уже не доводиться дивуватися запитам користувачів, щодо цього елемента одягу. Адже такий верх вважається зараз дуже стильним і модним. Оголивши трохи живіт, до образу додається грайливість і якась родзинка. Крім того, такий фасон дозволяє, як би ненароком демонструвати своє атлетичне тіло.

ТОП-6 модних весняних тренда в мережі

  1. Перероблені джинси. Ось тут в голові спливають 90-ті, коли джинси коротшали до потрібного тобі розміру звичайним обрізанням за допомогою ножиць. Мода нашого часу пішла ще далі і зараз модно не просто носити синій або блакитний джинс, а видозмінювати його своїми руками.
ТОП-6 модних весняних тренда в мережі
Джерело
Поділись


Новини партнерів