Модні стрижки: 10 варіантів, які додадуть об’єму тонкому волоссю

Погодься, адже не кожна дівчина здатна похвалитися розкішним густим волоссям, особливо якщо у неї від природи тонке волосся. Найчастіше власниць тонкого волосся мучать вічні проблеми: відсутність об’єму, швидке забруднення волосся. Головним завданням власниць такого волосся є підбір правильної стрижки, яка допоможе подолати ці проблеми.

  1. Стрижка драбинка. Завдяки такому ефекту волосся буде здаватися візуально об’ємнішим, що, безсумнівно, порадує власниць тонкого волосся.
  1. Стрижка каскад. Плавний перехід короткого волосся до довгого додасть твоїй зачісці ефект густого волосся. Внутрішнє або зовнішнє градуювання довжини створить шикарний об’єм навіть на тонкому волоссі, і зауваж, навіть без засобів для укладки.
  1. Стрижка з рваними кінцями. Як стверджують стилісти, така стрижка допоможе візуально збільшити об’єм на тонкому волоссі. Просто попроси майстра профілювати або попрацювати з кінчиками, якщо не бажаєш серйозно міняти стиль зачіски.
  1. Легкі хвилі. Плавні і легкі локони по всій довжині волосся додадуть твоїй зачісці не тільки жіночність і чарівність, але і візуальний об’єм.
  1. Стрижка по плечі. Така стрижка не вимагає додаткових укладок і здатна створити ефект густоти навіть на найрідшому волоссі.
  1. Стрижка рване каре однієї довжини. Легке укладання з грубо вистриженими кінчиками додасть всьому образу недбалість, яка зараз в тренді.
  1. Стрижка подовжений боб. За рахунок легкої розпатланості, рваних прядок і широкої амплітуди довжини волосся від потилиці до обличчя зачіска виглядає неймовірно стильно і об’ємно.
  1. Стрижка боб.  Така стрижка прекрасно підійде власницям тонкого волосся. Боб-каре, силует А-боб середньої та короткої довжини до того ж прекрасно поєднуються з чубчиком і різними формами обличчя.
  1. Стрижка Пікс. Ця стильна і сучасна стрижка дозволяє грати з чубчиком, довжиною і міняти варіації. Акуратно вистригати потилицю, відрощувати чубок і грати з кольором волосся – зачіска завжди буде виглядати яскраво і об’ємно.
  1. Стрижка під хлопчика. Така стрижка підійде найсміливішим, адже не кожна зважиться відстригти свої локони. Якщо ти любиш експериментувати, то стрижка під хлопчика якраз для тебе.
Поділись


Новини партнерів