Кращі прикраси з показів на Тижні моди в Парижі (фото)

На Тижні моди в Парижі модні Будинки продемонстрували не тільки дивовижні творіння в вигляді одягу, зачісок і макіяжу, а й з особливим трепетом поставилися до вибору прикрас. Уже в сезоні осінь-зима 2017/2018 в моді будуть великі і об’ємні прикраси: сережки, браслети, діадеми і кулони з кольоровими дорогоцінними каменями.

  • Valentino. Відомий дизайнер модного бренду П’єрпаоло Піччоллі в колекції Valentino вирішив зробити головною прикрасою гранат.

Valentino прикраси

  • Alexandre Vauthier. У новій колекції осінь-зима 2017/2018 Alexandre Vauthier моделі продемонстрували вишукані об’ємні прикраси з діамантами.

Alexandre Vauthier прикраси

  • Elie Saab. Нова колекція відомого бренду не обійшлася без золота у всіляких своїх інтерпретаціях: об’ємні браслети і персні, вишукані діадеми на волоссі і великі сережки прекрасно доповнили стиль середньовічних королев.

Elie Saab прикраси

  • Armani Privé. Не менш оригінальні прикраси показав модний Будинок Giorgio Armani Prive. Великі персні, масивна сережка в одному вусі і браслети з кольоровими каменями привернули увагу багатьох своїми незвичайними формами і насиченими відтінками.

Armani Prive прикраси

  • Chanel. Мінімалістичні прикраси в чорно-білому кольорі в парі з капелюхами і твідовими костюмами нагадали про стилі вісімдесятих років.

Chanel прикраси

Джерело

Поділись


Новини партнерів