Наталі Портман відвідала ювілейний показ Dior в Парижі в короткій сукні з ефектним декольте

Наталі Портман стала гостею ювілейного показу Dior в рамках Тижня моди в Парижі. Актриса вибрала для червоної доріжки коротке чорне плаття з глибоким декольте. Наряд надмірно обтягував в районі грудей, з-за чого здавалося, що Портман вибрала сукню на розмір менше потрібного.

У французькій столиці проходить одна з найголовніших подій в світі високої моди цього літа – Паризький Тиждень моди. Цей захід збирає в одному місці багатьох знаменитостей, зокрема з країн східної Європи та, звичайно ж, з США. Однією з найяскравіших зірок Тижня моди стала знаменита актриса Наталі Портман.

Зірка відвідала ювілейний показ знаменитого бренду Dior. Цього року йому виповнюється сімдесят років. Портман, а також інші зірки прибутку на червону доріжку, щоб привітати бренд з значною датою.

Зірка вибрала дуже ефектне плаття. Наталі зробила вибір на користь короткої сукні з глибоким декольте. Але головною його особливістю став розмір. Воно виглядало настільки обтягуючим, особливо в області грудей, що, здавалося, актриса прогадала з розміром і обрала сукню як мінімум на розмір менше потрібного.

Наталі Портман
Фото: GLOBAL LOOK

Втім, надмірно тісним воно здавалося тільки в районі грудей. Очевидно, що його крій спочатку припускав, що сукня має бути короткою – вище рівня колін. А ось зона декольте дійсно була проблемною. У той же час, не варто забувати, що останні пологи актриси відбулися тільки півроку тому, а жінці в її віці дуже непросто повернути колишні форми.

Поділись


Новини партнерів