Висока мода: Кендалл Дженнер комбінує спортивні штани і чоботи з пітонової шкіри

Телезірка і знатна скандалістка Кендалл Дженнер, є одним з головних символів сучасної американської та світової моди. Свій статус вона доводить регулярно, знімаючись у фотосесіях і з’являючись на публічних заходах в ефектних нарядах. Часом висока мода, яку «сповідує» Кендалл викликає деякі здивування.

Так сталося і недавно, коли знаменитість прибула в столицю Франції. У Парижі її, за традицією, зустрічали місцеві репортери. Кендалл змогла привернути підвищену увагу до своєї персони завдяки модному, але трохи дивному поєднанням нарядів.

Дженнер наділу світлий топ, оголивши стрункий підтягнутий живіт. Поверх нього накинула толстовку на блискавці з подовженими рукавами і великим капюшоном, який прикривав волосся зірки. Очі моделі прикривали темні масивні окуляри.

Але найбільшу увагу привернула нижня частина. Дженнер вирішила надіти чорні спортивні штани з білими смужками. У поєднання до них вона взула загострені чоботи на підборах в забарвленні пітонової шкіри. При цьому тренувальні штани вона заправила в чоботи.

Кендалл Дженнер
Фото: vogue.ru

Як відомо таке незвичайне поєднання раніше вже бачили у родички Кендалл – Кім Кардашьян. Судячи з усього, саме вона задає тон не тільки світової моди, але і моди в своєму сімействі. Як би дивно не виглядали подібні поєднання, вони набирають все більше популярності в світі.

Поділись


Новини партнерів