Деталі дешевого стилю

Деякі деталі можуть створювати враження, що ви формуєте свій гардероб на китайському ринку

Погодьтеся, часто трапляється, що, бачачи жінку, ми думаємо: «Все відмінно, але ось ця деталь – вона все псує». Щоб не виробляти таке враження самим, ми повинні навчитися впізнавати аксесуари, які будуть дешевити образ, ще на вітринах магазинів і обходити їх стороною.

Перше, що може скомпрометувати вас, – неякісна біжутерія . Якщо вона кольором, навіть здалека не нагадує благородний метал, демонструє неакуратні шви і має величезні псевдо-діаманти, вам варто відмовитися від покупки.

Не витрачайте гроші і на блискучі капронові колготки. Вони відтягують на себе увагу від інших, більш важливих деталей костюма і здаються привітом з 90-х.

Постарайтеся уникати підробок на брендові сумки. Повірте, за пару сотень гривень ніяк не можна придбати сумку, яка виглядає як справжній Louis Vuitton. З бюджетною альтернативою ви будете виглядати зовсім не як успішна жінка. По правді кажучи, видовище буде комічне.

Щоб уникнути вульгарного ефекту, не купуйте плаття, які одночасно володіють короткою довжиною і глибоким декольте. І не забувайте викидати речі які витягнулися. Насправді це не дрібні недоліки, а дуже помітні для оточуючих вади.

Поділись


Новини партнерів