10 речей, які варто змінити якщо хочеш отримати незабутній секс

Якщо ти не відчуваєш оргазми або займаєшся сексом раз в три місяці, то найкраще відправитися на консультацію до лікаря. Він допоможе визначити причину зниження лібідо – але будь готова до одного з таких висновків …

Ти не висипається

Дослідження Національного інституту сну в США показало, що кожен четвертий американець відчуває себе ввечері занадто втомленим, щоб займатися сексом. Сон в такому випадку здається більш спокусливим.

У тебе хронічний стрес

Якщо ти відчуваєш постійний тиск, наприклад, на роботі, то рівень кортизолу в твоєму організмі, швидше за все, підвищений через стрес. Кортизол – це вбивця лібідо.

У тебе проблеми з гормонами

Якщо ти народилася з низьким рівнем тестостерону, то лібідо у тебе буде низьким від природи. Крім того, гормональні проблеми можуть бути викликані погано підібраними контрацептивами.

Ти в депресії

Якщо у тебе проблеми з психічним здоров’ям, то секс – це останнє чи передостаннє, чого тобі хочеться. Антидепресанти також погано позначаються на лібідо. Так що спочатку потрібно позбутися від депресії – тоді і з сексом все налагодиться.

У тебе проблеми з щитовидкою

Гіпотиреоз – це недолік гормонів щитовидної залози. При такому діагнозі знижується метаболізм, сповільнюється виробництво статевих гормонів.

Ти закинула спорт

Розігнавши кров в організмі під час фізичних вправ, ти будеш сповнена енергії в ліжку з партнером. Крім того, спорт впливає на нормалізацію вироблення гормонів – в тому числі статевих.

Ти погано харчуєшся

Смажені і солоні продукти погано позначаються на лібідо. Якщо ти з’їла тарілку картоплі фрі, то тобі просто не до сексу – завалитися б на диван і потихеньку все це переварювати.

У тебе занижена самооцінка

Якщо ти опускаєш себе нижче плінтуса, у тебе немає бажання опинитися з іншою людиною в одній кімнаті – роздягнутися і показати все, що ти вмієш. Мозок – головна ерогенна зона, і якщо ти постійно думаєш про щось погане і займаєшся самобичуванням, думкам про приємний секс просто складно буде пробитися крізь весь негатив, який захопив твою голову.

Ти п’єш мало води

Слабка гідратація організму – це, крім іншого, головні болі. Нікому не хочеться займатися сексом з головою, яка ось-ось вибухне від напруги.

Ти приймаєш нові ліки

У всіх ліків є побічні ефекти – перевір інструкцію: чи немає там чогось про зниження лібідо?

У тебе поганий партнер

Якщо у тебе немає душевної близькості з людиною, якщо в ліжку він піклується тільки про себе, якщо ви займаєтеся сексом без любові – то немає нічого дивного в тому, що тебе до нього не дуже-то і тягне. Може, варто просто знайти іншу людину?

Джерело

Поділись


Новини партнерів