4 ефективних способи прискорити обмін речовин і схуднути

Обмін речовин залежить не тільки від віку та гормонального фону, але і від фізичної підготовки і режиму харчування. Тому ми можемо трохи прискорити цей процес всього за чотири кроки.

Пийте каву

Чашечка міцної кави – відмінний спосіб підбадьоритися і прискорити обмінні процеси в організмі. Щоб досягти максимального ефекту, медики радять пити каву з 9.30 до 11.30 ранку.

Додавайте до страв перець чилі

Гостра їжа містить речовини, які сприяють обміну речовин. Особливо корисний в цьому відношенні перець чилі. Капсаїцин, що міститься в ньому, підвищує температуру тіла і робить частішим серцебиття, причому цей ефект зберігається протягом 3-х годин після того, як гостра їжа потрапила в організм.

Не наїдайтеся на ніч

Це не тільки проводить до неприємного відчуття тяжкості в шлунку, але і уповільнює метаболізм. Тому велика частина з’їденого на ніч відкладається у вигляді жиру.

Читайте також: 5 солодощів, які можуть замінити борошняні продукти при схудненні

Більше рухайтеся

Не важливо, чим конкретно ви займаєтеся, головне – це рух. Можна бігати, ходити на йогу, фітнес, танцювати або просто гуляти. Робити це потрібно регулярно, по 30-40 хвилин 2-3 рази на тиждень.

Поділись


Новини партнерів