5 солодощів, які можуть замінити борошняні продукти при схудненні

Дієтологи назвали десерти, здатні стати альтернативою булочкам і тортам.

Існує кілька варіантів солодощів, які можна їсти під час дієти.

Фрукти
Банани, яблука, персики, апельсини, ківі і груші містять необхідну для роботи мозку глюкозу. Крім того, фрукти з кислинкою (ананас і ківі) здатні розщеплювати жири, а солодкі (банани і персики) забезпечувати тривале відчуття ситості.

Ягоди

Ягоди містять антиоксиданти. Тому це ідеальний спосіб замінити солодке при схудненні. Свіжі ягоди не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на вітамін С, бета-каротин і фолієву кислоту.

Сухофрукти і горіхи

Горіхи і сухофрукти корисні для роботи мозку. Сухофруктами легко утамувати відчуття голоду, і як десерт вони набагато кращі за калорійні торти і тістечка. Вживай 30 г сухофруктів або горіхів в день – одного виду або в міксуванні.

Мед

Мед зміцнює імунітет. За калорійністю мед прирівнюється до цукру, але на відміну від останнього містить масу корисних речовин – вітаміни і амінокислоти. А ще – ферменти, що допомагають гарному травленню.

Гіркий шоколад

Чорний шоколад підвищує настрій. У чорному шоколаді міститься велика кількість антиоксидантів, які перешкоджають старінню і зміцнюють нервову систему людини. Крім того, хороший шоколад (не менше 72% какао) допомагає нормалізувати метаболізм і зміцнити імунітет.

Поділись


Новини партнерів