6 натуральних протизапальних засобів

Вам коли-небудь призначали для лікування преднізолон? Швидше за все, так, враховуючи, що ця антропогенна форма кортикостероїдів стала дуже затребуваною за останнє десятиліття.

Застосування кортикостероїдів допомагає зменшувати запалення, а Преднізон чинить дію, що пригнічує імунну систему. Іншими словами, преднізолон примушує імунну систему відмовитися від боротьби з причинами, які спровокували запалення.

Призначають преднізолон при проблемах з суглобами, хворобах суглобів, які викликані інфекціями, при бронхіальній астмі, при екземі, псоріазі, нейродерміті.

Варто відмітити, що прийом цього препарату викликає дуже сильні побічні ефекти.

Цей препарат чинить вплив на усе тіло, викликаючи серйозні негативні наслідки. Він впливає на роботу центральної нервової системи і через цю дію чинить вплив увесь організм людини.

Ось лише невеликий список його побічних ефектів:

– Погіршує здоров’я очей, провокує розвиток глаукоми і катаракта
– Гальмує імунну систему, в результаті часта застуда, вірусні інфекції і інші заразні хвороби
– Виводить солі і мінерали з організму, викликаючи розвиток остеопорозу і затримку зростання у дітей
– Дисбаланс гормонів
– Високий вміст цукру в крові
– Може викликати сильне збільшення маси тіла
– Стійке підвищення тиску
– Збільшує здатність згущуватися крові
– Може порушитися робота надниркових залоз
– У шлунку збільшується синтез шлункового соку, що може привести до розвитку виразки

Ми пропонуємо вам 6 способів зменшити запалення без Преднізону!

1. Зупинити вживання зернових

Зерно, особливо з високим зміст клейковини, викликає запалення, яке може виникнути у будь-якої людини. Рекомендується усунути зі свого харчування зернові, які містять глютен і спостерігати за реакцією організму. Перші результати ви повинні відмітити вже після 2-3 днів, а більше явні через 2-3 місяці.

2. Збільшіть вживання жирів Омега-3

Омега-3 має протизапальні властивості, допомагає здоровому функціонуванню нервової системи і головного мозку, а також чинить позитивний вплив на стан шкіри. Кращі джерела омега-3: риба, кокосова олія, насіння і горіхи.

3. Збільшіть вживання вітаміну С

Вітамін С – це найпотужніший антиоксидант, який дуже потрібний нашому організму, особливо за наявності будь-якого хронічного захворювання. Вітамін С міститься в цитрусових, в усіх ягодах, особливо в шипшині, солодкому перці і інших.

4. Додайте у свій раціон харчування куркуму

Куркума – це найпотужніша протизапальна спеція. Вона не має яскравого запаху і смаку, і тому її можна додавати майже в усі страви. Оптимальна доза біля ½ чайної ложки куркуми в день. Ви можете комбінувати її з імбирем, який також має потужні протизапальні властивості.

5. Припиніть вживання перероблених продуктів

Цукор і перероблені продукти – головні винуватці запалення. Усунути їх з нашого раціону досить складно для багатьох людей, але тільки так можна зупинити запальний процес в організмі і уникнути згубних побічних ефектів від вживання преднізолону і інших препаратів.

6. Їжте ананаси і овочі

Бромелайн – це фермент, який міститься у великих кількостях в ананасі, допомагає усунути запальну реакцію і алергію, він допомагає вбивати бактерії і загоювати рани. Додайте у свій раціон харчування овочі: буряк, моркву, селеру, капусту, гарбуз і інші. Для усунення запалення рекомендується вживати мінімум 400-500 гр овочів щодня.

Джерело

Поділись


Новини партнерів