Губна помада може бути небезпечна для людини

Багато представниць прекрасної статі використовують губну помаду, щоб стати красивішою. Однак у такої краси є зворотня сторона медалі – це хворі зуби. Вчені заявили, що губна помада може сприяти утворенню карієсу.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці, що працюють в університеті Сан-Паоло. В результаті проведеної роботи вчені довели, що використання губної помади може серйозно нашкодити зубам. Зокрема, спровокувати утворення карієсу.

Бразильські дослідники з’ясували причину, по якій так все відбувається. Вони вважають, що це пов’язано з високим вмістом в косметичному засобі твердого парафіну. Саме він може завдати непоправної шкоди здоров’ю зубів.

Експерт Антоніо Хаб’єр заявив, що в помаді невелика кількість шкідливої ​​речовини, але от якщо використовувати косметику щодня, то це може вплинути на зуби. Парафін може прикріплювати до зубів бактерії і частинки їжі.

При регулярному використанні помади трапиться так, що на емалі утвориться велика кількість шкідливих шарів, які неможливо розгледіти неозброєним поглядом. А ось через кілька місяців помада почне руйнувати емаль.

Таким чином, фахівці рекомендують відмовитися від використання помади, або використовувати спеціальне захисне покриття для зубів.

Поділись


Новини партнерів