Шість міфів про здоров’я, у які не варто більше вірити

Поговоримо про вживання молока, відновлення волосся і всілякі “дурниці”, якими нас лякають лікарі.

1. Посічені кінчики волосся можуть відновитися.
Ох, ці рекламні хитрощі: “Наш новий вдосконалений шампунь відновить вашу структуру волосся”. Хоч раз, але кожна жінка вірила і мчала купувати чудодійний засіб. Однак, насправді, єдиний спосіб відновити кінчики – обрізати їх.

2. Морква покращить ваш зір.
Овочі не мають магічних властивостей, а цей міф має довгу історію. Під час Другої світової війни британське міністерство почало поширювати інформацію про те, що їх льотчики мають хороший зір, бо притримуються овочевої дієти.

Таким чином вони зберігали в секреті інформацію про використання у розвідці новітніх технологій, які допомагали збільшити точність влучення. Морква ні при чому!

3. Сніданок – найважливіший прийом їжі.
Насправді, це лише один з кількох прийомів їжі, хоча й пропускати його не варто – адже саме сніданком ви запускаєте роботу мозку та організму.

4. Ви з’їдаєте щонайменш 10 павуків за рік.
Забудте: такої статистики просто не існує. Цікавий факт: якщо ви спите з відкритим ротом, значить у вас важке дихання. Воно відлякує павуків, а не притягує їх.

5. Ви маєте змінювати матрац щонайменш раз у вісім років.
Цей рекламний прийом використовують підприємства по виготовленню постільної білизни, які стверджують, що за ці 8-10 років матрац стає вдвічі важчим через пил, піт, вологу та постільних кліщів. Це неправда.

6. Якщо ви не п’єте молоко, це шкодить вашому здоров’ю.
Так, молоко містить кальцій, але воно не є найкращим джерелом цього мінералу. І, до речі, часто саме молоко та молоковмісні продукти стають причиною розладу травлення, проблем зі шкірою тощо. Вживайте в міру.

Джерело

Поділись


Новини партнерів