Експерти назвали кращі продукти для зміцнення імунної системи

Деякі продукти діють як ефективні натуральні імуностимулятори, їхня користь для організму восени може бути особливою – ми отримаємо сильний захист від інфекцій природним шляхом.

У цій статті ми розповімо вам, які продукти пов’язуються із зміцненням імунної системи лікарями з різних країн.

Курячий бульйон. Курячий суп містить білки, які зменшують запалення в носі та горлі. Він постачає організму цинк, який зміцнює імунну систему. Що важливо: щоб зберегти активні інгредієнти, курка в бульйоні має нагріватися поступово та кипіти на повільному вогні.

Яйце. Є продуктом з дуже високою поживною цінністю, оскільки забезпечує організм білком, вітамінами, мінералами, антиоксидантами, що легко засвоюються. Інший його компонент – амінокислоти, що сприяють зміцненню імунної системи.

Фісташки. У їх ядрах міститься селен – надійний захисник організму від забруднюючих речовин, що проникають ззовні та послаблюють його захисні сили. Невелика жменя несолоних фісташок щодня здатна забезпечити нас денною нормою селену.

Гарбуз. М’якуш гарбуза містить бета-каротин, попередник вітаміну А. Завдяки йому зміцнюються слизові оболонки рота і носа – в результаті хвороботворним мікроорганізмам стає важче проникнути в організм.

Фенхель. Його ефірні олії посилюють рух вій у дихальних шляхах, що полегшує відхаркування хвороботворних мікроорганізмів.

Імбир. Речовини імбиру мають антибактеріальну дію та стимулюють кровообіг, це ускладнює проникнення хвороботворних мікроорганізмів на наші слизові оболонки.

Емменталь. Цинк, що міститься в ньому, стимулює вироблення імунних клітин. Підтримуючи здоровий рівень цинку в організмі можна посилити свою імунну систему до 60 відсотків.

Оливкова олія. Дві столові ложки оливкової олії покривають добову потребу у вітаміні Е, який у тому числі оберігає нас від стресу та недосипання.

Шипшина. Плоди шипшини містять більше вітаміну С, ніж апельсини. Цей вітамін активує лейкоцити, які відстежують патогени та знешкоджують їх.

Квашена капуста. До 70 відсотків імунної системи знаходиться у кишечнику. Молочнокислі бактерії, що містяться в квашеній капусті, тренують там імунні клітини і таким чином зберігають наш внутрішній захисний щит стабільним.

Поділись


Новини партнерів