Британські фахівці назвали ідеальні страви для сніданку

Британські дієтологи вважають страви з яєць чудовим вибором на сніданок. Вони підійдуть тим, хто дбає про свою фігуру.

Ще зовсім недавно у яєць була дуже погана репутація, а тепер дієтологи називають їх чи не найкориснішим продуктом для нашого здоров’я. Особливо страви з яєць підходять для початку дня, причому готувати їх можна в будь-якому вигляді. У яйцях багато білка, селену, високий вміст різних вітамінів, включаючи вітамін B. Якщо раніше яйця звинувачували у здатності підвищувати рівень холестерину, то тепер доведено, що це не так.

Дієтологи з Великобританії пропонують вживати яйця, зварені як круто, так і некруто, як омлет, можна готувати яєчню або додавати яйця в овочеві салати. Омлет чудово смакує як у своєму натуральному вигляді, так і як основа для різних топінгів на кшталт цибулі, а також грибів. Відзначимо, що цибуля – це джерело пробіотиків, а в грибах багато вітаміну D. Якщо вам подобаються овочі та приправи, то омлет можна вживати зі шпинатом, також непогано додавати туди часник і куркуму.

А ось бекон поєднувати з яйцями не рекомендується, це дуже жирний продукт і, якщо вживати його регулярно, то навряд чи вийде схуднути. Крім того, сніданок на основі яєць не надто розумно вживати з хлібом та іншими виробами з борошна, оскільки особливої ​​користі нашому тілу вони не дають, а от калорій містять достатньо.

Поділись


Новини партнерів