Вчені назвали сік, який допомагає у боротьбі з раком та ожирінням

Вчені з’ясували, що регулярне вживання гранатового соку захищає наш організм від стресів і підвищує працездатність.

Вчені провели дослідження, учасникам якого необхідно було щодня випивати півлітра гранатового соку протягом двох тижнів.

На початку і в кінці досліду фахівці вимірювали пульс учасників, а також попросили їх заповнити анкету з метою з’ясувати емоційний настрій і враження від роботи. Як показали результати дослідження, через два тижні майже всі респонденти відчували ентузіазм, натхнення по відношенню до роботи, повідомили про поліпшення емоційного стану та зниження частоти пульсу.

Крім того, люди, які випивають по пляшці гранатового соку щодня, виявилися менш схильні до утворення жирових відкладень навколо живота. У них також були знижений кров’яний тиск, що значно зменшує ризик розвитку серцевих нападів, інсульту та ниркової недостатності. Дослідники запевняють, що гранатовий сік може допомогти у боротьбі з раком і перешкоджати процесу старіння, так як містить багато антиоксидантів.

Відомо також, що гранатовий сік корисний при анемії, а відвар з шкірки і плівкових перегородок допомагає при опіках і розладах шлунка.

Джерело

Поділись


Новини партнерів