Дієтолог перерахувала головні звички струнких людей, які допоможуть зберегти фігуру

Дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова розповіла, яких звичок потрібно дотримуватись людям, які хочуть зберегти стрункість та здорову вагу.

В даному випадку мова не про дієти. Дієти, навіть найсуворіші, малоефективні, якщо їх дотримуватися разово, а потім повертатись до звичного харчування.

Здорові звички повинні стати вашим способом життя, супроводжувати вас щодня, і тоді результат не забариться.

«Найголовніша звичка – їжте те, що смачно і що вам хочеться. Справа не в тому, щоби їсти одні тортики. Але я неодноразово бачу, як дівчата сидять за написаним кимось меню і їдять те, що потрібно, а не хочеться», — зазначає фахівець.

Багато хто вибирає умовно-корисний смузі, який тягне на 500 ккал, у той час, коли хочеться з’їсти звичайний поживний бутерброд із удвічі меншою калорійністю.

Не варто демонізувати і геть-чисто відмовлятися від певних продуктів. Найчастіше під заборону потрапляють цукор, солодощі. Можна все, але в обмежених кількостях.

Звичка здорових і струнких людей їсти фрукти. Вони присутні в їхньому раціоні щодня. До речі, фруктами можна чудово замінити солодощі.

Активний спосіб життя і максимум руху — ще одна пристрасть струнких та гарних людей. Якнайбільше ходіть пішки, відмовтеся від ліфта. Бігайте вранці, їздіть велосипедом – все, що вашій душі завгодно, тільки рухайтеся!

Важливе правило – їжте тільки тоді, коли вам дійсно хочеться, а не тому, що треба, настав час або з кимось за компанію.

Не рахуйте постійно калорії, якщо ви не займаєтеся професійним спортом. Натомість постарайтеся зробити своє меню максимально різноманітним та збалансованим. Щоб не переїдати, скористайтеся популярним методом тарілки.

Поділись


Новини партнерів