Продукти, здатні прискорити метаболізм

Коли справа доходить до схуднення чи підтримання ваги, особливо важливо, щоб обмін речовин був у нормі, оскільки в цьому випадку калорії спалюються швидше.

Деякі продукти особливо добре стимулюють обмін речовин. Це:

Морські овочі. Щоб метаболізм працював на повній швидкості, щитоподібна залоза повинна працювати належним чином, і це вимагає деяких речовин. Отримати їх можна, наприклад, з водоростей – цей продукт за відсутності протипоказань і при помірному споживанні дуже підходять для підтримки роботи щитоподібної залози.

Чорниця. Вона допомагає організму збалансувати рівень цукру на крові, що дозволяє метаболізму здійснюватися інтенсивно. Крім того, чорниця зменшує запалення, завдяки чому знижується ризик розвитку раку, серцевих захворювань, високого рівня холестерину, високого кров’яного тиску, діабету.

Білки. Багаті на білки продукти, такі як риба, яловичина або птиця, а також рослинні білки, такі як бобові, ефективно підтримують обмін речовин у всіх відношеннях. Білки виявляють свій повний ефект у поєднанні зі спортом, сприяючи нарощуванню м’язової маси.

Какао. Несолодке какао – реальний прискорювач метаболізму: таким його робить насиченість мінералами, особливо магнієм. Це не тільки стимулює обмін речовин, але й протидіє ожирінню, вищому ризику діабету. Адекватне споживання магнію з їжею зрештою сприяє зниженню ваги.

Ананас. Ферменти, що містяться в ньому, стимулюють травлення і таким чином сприяють зниженню ваги.

Утримання від їжі. Витримувати 10-12-годинні паузи між їжею теж буває корисно для стимулювання метаболізму. Загалом із віком потрібно прагнути до зменшення звичної кількості їжі, інформує Food News.

Поділись


Новини партнерів