Шість видів чаю, які часто радять пити для уповільнення старіння

Багато чаїв є багатими джерелами біологічно активних речовин, у тому числі допомагають чинити опір небажаному старінню.

Якщо говорити про натуральні засоби, здатні уповільнювати старіння, то не варто забувати: їжа і напої відіграють важливішу роль у догляді за шкірою та волоссям, ніж що-небудь ще.

Зелений чай. Вважається одним із найкорисніших чаїв, які можна пити для уповільнення процесу старіння. Він багатий на антиоксиданти – речовини, здатні зменшувати запалення і навіть потенційно запобігати раку. В організмі ці антиоксиданти перешкоджають ушкодженню клітин від токсинів та вільних радикалів

Чай ройбуш. Цей чай радять пити для уповільнення старіння як особливий фермент, що містить, супероксиддисмутазу. Фермент має антивікові властивості, які можуть допомогти уповільнити розвиток зморшок. Також у складі чаю ройбуш присутні альфа-гідроксильні кислоти – важливий інгредієнт, що використовується у косметичних продуктах.

Чай улун. Цей тип чаю дуже багатий на антиоксиданти і може бути ефективним для поліпшення стану шкіри, її гладкості, менш різкого прояву зморшок. До того ж допомагає зменшувати вікові пігментні плями, позитивно впливає на стан кісток та зубів.

Чай матча. Даний вид чаю є зеленим чаєм, але його вирощують у тіні, а не під прямим сонячним промінням. У напої міститься вражаюча концентрація антиоксидантів – завдяки їм «вікова» шкіра стає менш тьмяною, набуває здоровішого кольору і рівного тону, без плям.

Чай із гібіскусу (каркаде). Він багатий бета-каротином, вітаміном С та антоціаном – антиоксидантом, який допомагає боротися із запаленнями та знижує кров’яний тиск.

Чорний чай. Містить феноли – речовини, що поглинають та виводять з організму потенційні токсини. Він тонізує та зміцнює стінки судин, покращує кровообіг, що у тому числі сприятливо позначається і на стані шкіри, сприяє моложавості.

Поділись


Новини партнерів