Ендокринолог перерахувала продукти, які потрібно прибрати зі свого меню

Лікар-ендокринолог Аріна Тертишна назвала групи продуктів, від яких бажано відмовитися всім, хто хоче зберегти здоров’я та довголіття.

Культура харчування та харчові звички — у нашому суспільстві ці поняття, на жаль, знайомі далеко не всім. Багато хто харчується тим, що потрапило під руку на полиці магазину, не особливо замислюючись над тим, з чого виготовлені ці продукти і як їхній склад впливатиме на стан нашого організму.

«Харчове сміття — це справжнісінький вбивця нашого організму, який знищує нас зсередини, планомірно, повільно і впевнено», — каже експерт.

Отже, що треба прибрати з раціону? Усі молочні продукти, які містять цукор (солодкі йогурти, сирки, сирні десерти тощо). Друга група – чипси. Сьогодні на прилавках можна зустріти величезну різноманітність цього продукту. Всі чипси шкідливі однаково, щоб виробник не писав на упаковці.

З раціону також варто прибрати усе копчене, ковбаси та сосиски. Якщо дуже хочеться – краще з’їжте шматок м’яса.

Відмовляємося від соусів – усіх, будь-яких, різних! Сюди ж відносяться кетчупи та інші добавки до м’яса із тюбиків. У таких соусів багато солі, оцту, підсилювачів смаку та консервантів.

Мюслі та сухі сніданки теж не найкорисніший продукт. Тим більше на голодний шлунок вранці.

Під забороною булки та білий хліб (сюди ж відноситься будь-яка випічка). Якщо від хліба ви відмовитесь не можете — віддаємо перевагу продуктам з висівками.

І насамкінець кондитерські вироби. Це одне з головних табу, якщо ви хочете зберегти здоров’я. Швидкі вуглеводи та цукор приведуть вас явно в інший бік.

Поділись


Новини партнерів