Медики назвали найшкідливіші для судин продукти

Медики неодноразово озвучували інформацію, що стосується взаємозв’язку здоров’я серцево-судинної системи і способу харчування людини. Тут є всього два варіанти пояснення цього взаємозв’язку:

– людина харчується правильно, у нього чисті судини і здорове серце;

– людина їсть все без обмежень, рівень холестерину у нього вище норми, серцевий м’яз слабкий, кровообіг уповільнений, в наслідок чого розвиваються захворювання: тромбоз, гіпертонія, інфаркт, міокардит і так далі.

Як виявилося, для підтримки здоров’я серця і судин мало просто правильно харчуватися. Вчені виявили в одному зі своїх досліджень, що навіть банальні страви з картоплі несуть в собі серйозну небезпеку і можуть привести до захворювань серцево-судинної системи.

Отже, які продукти і страви слід назавжди забути, щоб серце було здоровим :

Попкорн . Багато людей навіть не підозрюють, що в порції попкорну міститься добова доза калорій і близько 60 г жиру. Судинній системі попкорн завдає непоправної шкоди, так що їсти його небажано, хіба що раз на рік.

Картопляне пюре . Само по собі пюре може і не приносило б шкоди серцю і судинам, але при його приготуванні зазвичай додаються: сіль, курячі яйця, вершкове масло, сметану або вершки, а іноді і все разом. Виходить, що блюдо стає мега-калорійним і жирним.

Піца – напевно, один з небагатьох продуктів, в якому містяться у величезній кількості насичені жири, які руйнують судини зсередини і перешкоджають нормальному кровообігу.

Солодощі та цукор . Недарма кажуть, що цукор – це солодка смерть. Вчені неодноразово приходили до висновку в результаті досліджень, що ласуни і ті, хто не може жити без цукру, скорочують своє життя на 10-15 років. І це завдяки тільки цукру. Цей продукт призводить до набору надлишкової маси тіла і підвищення рівня холестерину в крові, за рахунок чого сильно страждають судини.

Індичий фарш і страви з нього. По-перше, в самому фарші багато жиру, по-друге, для приготування індичих котлет, наприклад, буде додатково використовуватися рослинна олія. Як ми знаємо, надлишок жирів не приносить користі серцю і судинам, а навпаки шкодить їм.

Червоне м’ясо збагачене насиченими жирними кислотами, що провокують забивання судин холестерином і утворення холестеринових бляшок.

Алкоголь заповнює судини отрутою і токсинами, послаблює їх. Плюс до всього, в кров через алкоголь не надходить достатня кількість кисню і корисних речовин з інших продуктів.

Хочете жити довго і не мати проблем з серцем і судинами? Скоротіть споживання перерахованих вище продуктів або відмовтесь від них назавжди і будете здорові!
Джерело

Поділись


Новини партнерів