Як відкласти старіння: відкриття вчених

Виявляється, отримати бажане довголіття набагато простіше, ніж ми думали! Чи можна відкласти старість і відчувати себе «як огірочок» до столітнього ювілею? Нові дослідження вчених пролили світло на таємницю довголіття

Життя прекрасне! У будь-якому випадку, які б проблеми нас не переслідували. На жаль, воно не вічне. З кожним днем ​​ми стаємо старшими, а в певному віці починаємо відчувати холодний подих старості. Навіть від досить молодих людей часто можна почути скарги на погане самопочуття. «Це вже вік», – уперто стверджують вони і продовжують шукати у себе все нові патології та рахувати сиві волоски. А потім опиняються на лікарняному ліжку з відверто старечими недугами.

А могло б бути інакше! Виявляється, всі проблеми криються в голові людини. Це підтверджують і авторитетні вчені. Експерти зі США навіть змогли експериментально довести, що суб’єктивний психологічний вік людини набагато важливіший за фізіологічний. Тобто якщо ти і в дев’яносто любиш життя, не концентруєшся на хворобах і відчуваєш себе молодшим (-ою) за свої роки, організм із вдячністю приймає такий посил і функціонує краще.

довголіття

Таких висновків американські фахівці дійшли після вивчення даних про понад 10 тис. госпіталізованих людей за період з 1995 до 2013 року. Виявилося, що пацієнти, які скаржилися на вікові зміни і супутні проблеми зі здоров’ям, на 25% частіше опинялися в лікарні.

Вчені пояснюють, що відчуття наближення старості часто приходить до людей, які мало рухаються і займаються монотонною роботою, піддаються постійному стресу і страждають від депресії. Вони радять нам більше часу приділяти фізичній активності та не зациклюватися на віці. Навчіться насолоджуватися життям, і тоді воно буде щасливим і довгим!

Джерело

Поділись


Новини партнерів