Які продукти допоможуть очистити судини і оздоровити серце?

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті людей по всьому світу. Тому дуже важливо допомогти серцю і судинам як можна довше залишатися здоровими. Для цього потрібно включити в свій раціон кілька продуктів.

Пам’ятайте про те, що запорука здоров’я серця і судин криється в правильному харчуванні, достатньому фізичному навантаженні і відмові від шкідливих звичок. Але деякі продукти особливо корисні для серцево-судинної системи.

З фруктів варто надавати перевагу авокадо і гранат. Авокадо містить корисні жирні кислоти, необхідні для роботи серця, а також допомагає знизити рівень холестерину в крові. Гранат стимулює утворення клітин крові, допомагає захищати судини від пошкоджень. Найкорисніші для серця овочі це брокколі, шпинат і спаржа, відомі своїми винятковими властивостями. Також зверніть увагу на кавуни, горіхи і журавлину.

Для здоров’я серця будуть корисні чай і кава. Обидва ці напої містять безліч антиоксидантів. Крім того, не забувайте пити достатньо води – це вкрай важливий фактор.

Поділись


Новини партнерів