Швидке схуднення – міф чи реальність?

Проблема надмірної ваги турбує сьогодні багатьох людей. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, більш як 40% населення планети мають надлишкову масу тіла, серед них 23% – жінки, 17,4% – чоловіки.

Постає питання – як позбутись зайвих кілограмів.
На сьогоднішній день існує багато методів боротьби з цією проблемою. Але можна виділити ряд загальних правил, дотримуючись яких можна швидко і без шкоди для власного здоров’я нормувати свою масу.

На думку більшості спеціалістів, найбільш ефективним буде поєднання здорового і збалансованого харчування з фізичним навантаження. Також, для зменшення ваги рекомендують дотримуватись режиму дня, харчуватись часто, але в малих кількостях. Окрім того, важливою складовою є достатня кількість рідини в організмі. Вважається, що за день людина повинна випивати не менше півтора літра води.

Потрібно пам’ятати, що при стрімкому зменшенні ваги, часто худнуть не ті місця, що нам потрібні. Спочатку від жиру позбавляється обличчя, далі груди, слід за тим сідниці і тільки тоді живіт та ноги.

Якщо ви все таки вирішили вдатися до дієти, не забувайте, що кожен організм особливий. Щоб уникнути таких неприємних наслідків як виснаження організму, порушення нервової системи, погіршення працездатності, варто проконсультуватись з лікарем-дієтологом.

Джерело

Поділись


Новини партнерів