Як зберегти здоров’я після 60 років

Продовження робочої діяльності після 60 років покращує самопочуття і допомагає зберегти здоров’я на досить високому рівні.

Сучасні люди живуть трохи довше, ніж раніше. Саме з цієї причини вихід на пенсію сьогодні дозволяє відчути себе трохи краще за рахунок підвищення рівня активності.

Для більшості це є відмінний шанс приділити час для вирішення різних нетипових для себе завдань. Продовження роботи в літньому віці дозволяє зайнятися волонтерством, різними хобі або іншими напрямками активної діяльності, яким не виходило приділити час раніше.

Таким чином, впевнені вчені, пенсіонери зможуть протягом тривалого періоду зберегти фізичну і розумову активність на необхідному рівні. Для людей у ​​віці за 60 важливо брати участь в будь-якій діяльності, а також відчувати себе повноцінним представником суспільства.

Читайте також: Болять суглоби? Це через нерви, – про таке попередили медики

Відповідно до даних статистики, після того, як люди виходять на пенсію чоловікам дається прожити приблизно 16 років, тоді як для жінок вказаний період трохи вище і становить в середньому 19 років.

Взаємодія з соціумом у літніх людей призводить до падіння ризику розвитку деменції, тоді як активний спосіб життя істотно скорочує можливість розвитку раку, захворювань судин і ожиріння.

Поділись


Новини партнерів