Лікарі вказали на важливі симптоми “жіночого” раку

Щодня діагноз “рак” матки, яєчників, шийки матки, вагіни або вульви ставлять багатьом жінкам. Щоб не було “занадто пізно” ми опублікували 5 симптомів найпоширеніших ракових захворювань у жінок.

Рак вульви

Вульва – зовнішній статевий орган жінки. Вона включає в себе губи навколо піхви, малі статеві губи, великі статеві губи, клітор і бартолінові залози, розташовані з кожного боку піхви.

Симптоми раку вульви можуть включати в себе свербіж, печіння або болючість вульви, які тривають протягом тривалого часу. Симптомами також можуть стати набряки, набухання, бородавки (нарости), невстановлені кровотечі на них, виділення з піхви.

Якщо ви помітили також порушення в структурі цього органу – ущільнення, зміни форми, кольору (почервоніння, поява плям), поява родимок або печіння при сечовипусканні – вам потрібно терміново пройти обстеження. Деякі жінки також відчувають біль в області родимок на вульві, зміну їх форми або кольору.

Рак матки

Симптоми раку матки або раку ендометрія, включають в себе незвичайні вагінальні кровотечі, кровотеча між місячними, регулярно рясні і хворобливі менструації, болі в області таза або болі під час сексу. Разом з цими ознаками у жінки відсутній апетит і присутня сильна втома.

Рак яєчників

Найбільш поширені симптоми раку яєчників відчуваються як постійне здуття в області таза, роздутий живіт, дискомфорт в області живота або тазу, швидке насичення при їжі, необхідність мочитися частіше або терміново, розлад шлунка або нудота, ненавмисна втрата ваги.

Читайте також: Кілька простих способів позбутися від болю в шиї

Рак шийки матки

Симптоми раку шийки матки включають кровотечу з піхви – крім періоду менструацій – часто після сексу. Жінка також відчуває біль під час сексу, з’являються виділення з піхви, які неприємно пахнуть, в сечі виявляється кров, нездатність контролювати сечовипускання, з’являються болі в боці, втрачається апетит і змінюється стілець.

Рак вагіни

Вагінальний рак є рідкісним типом раку. Однак знати його симптоми також не буде зайвим.

Найбільш поширені симптоми вагінального раку – аномальна вагінальна кровотеча, яка також включає в себе кровотечу між менструаціями, після статевого акту, після менопаузи.

Інші симптоми можуть включати свербіж або шишку в піхві, криваві виділення з піхви, біль під час сексу, біль при сечовипусканні і часті позиви до сечовипускання.

Знання цих симптомів допоможе вам вчасно виявити захворювання і вилікувати його.

Джерело

Поділись


Новини партнерів