Медики розповіли, як правильно приймати кальцій

Кальцій відповідає за багато процесів в організмі, однак у великих дозах він може викликати проблеми із серцем. Лікарі розповіли, як правильно приймати кальцій та пояснили, чим може загрожувати дефіцит цього елементу.

Зокрема, нестача кальцію провокує розвиток остеопорозу. Згідно з останніми дослідженнями, приблизно 60% жінок і 30% чоловіків страждають на дефіцит цього елемента. Крім того, фахівці додали, що молодим людям віком до 30 років потрібно збільшувати дози кальцію, оскільки у віці кісткова маса продовжує розвиватися. Жінки віком від 19 до 50 років щодня повинні отримувати 1000 мг кальцію, а коли настає менопауза, доза цього елемента збільшується до 1200 мг на добу, інакше кісткова маса швидко руйнуватиметься.

Для чоловіків норма кальцію така сама, як і для жінок, проте медики рекомендують представникам сильної статі не приймати харчові добавки з кальцієм, а сконцентруватися на спеціальній дієті. Щоб отримати максимальну кількість цієї речовини, необхідно збалансувати раціон. Чоловічий організм, на відміну жіночого, погано засвоює кальцій з таблеток. У той же час лікарі нагадують, що харчові добавки з високим вмістом кальцію негативно впливають на роботу серця.

Поділись


Новини партнерів