Вчені назвали найкращий напій для зниження рівня цукру

Вчені змогли визначити напій, який ефективно та швидко допомагає знизити рівень цукру в крові у пацієнтів із цукровим діабетом. Фахівці розповіли, що такий напій може стати ідеальним способом швидкого впливу на організм діабетиків.

Дослідники провели відразу кілька експериментів та з’ясували, що лише гранатовий сік миттєво знижує глюкозу. Щоб переконатися у своїх висновках, вчені провели ще одне дослідження та з’ясували, що ефект після вживання соку з гранатів досягається приблизно через три години. Саме в такий період часу у діабетиків настає пік зниження глюкози. Ефект виявився найбільш вираженим у тих добровольців, у яких рівень цукру в крові спочатку був трохи нижчим.

При цьому фахівці також з’ясували, що гранатовий сік однаково впливає на організм усіх діабетиків, незалежно від віку та статі. «На закінчення слід зазначити, що результати цього дослідження можуть стати певним стимулом для пацієнтів з цукровим діабетом другого типу щодо вживання гранатового соку як додатковий засіб контролю рівня глюкози», – заявили вчені. Нагадаємо, раніше дієтологи назвали нежирний сир найкращим продуктом для вечері для тих, хто хоче позбутися зайвої ваги.

Поділись


Новини партнерів