Дієтолог розповіла про корисні та шкідливі властивості лимона для здоров’я людини

Дієтолог Олександра Лапіна розповіла, що у складі лимона є унікальні компоненти, і цей цитрус дійсно вважається дуже корисним, проте для деяких категорій людей він може бути небезпечним. Лапіна нагадала, що цей цитрус відноситься до сильних алергенів.

За її словами, також вживання лимона протипоказане пацієнтам із хворобами шлунково-кишкового тракту та нирок. “Лимон покращує травлення, пробуджує апетит, зменшує кількість холестерину в крові, полегшує спазми і, навіть, перешкоджає утворенню ракових пухлин”, – перерахувала дієтолог корисні властивості лимона. Крім того, вона зазначила, що цей цитрус навіть допомагає при кашлі та застуді, а також є одним із найкращих антибактеріальних та противірусних продуктів.

Нагадаємо, раніше дієтологи розповіли про небезпеку свіжих соків із фруктів. Вони зазначали, що захоплюватися такими напоями не рекомендується, оскільки свіжий сік не тільки дратує шлунок, а й не постачає корисні харчові волокна. Фахівці пояснили, що клітковину можна отримати тільки з цільних фруктів, тому свіжі соки потрібно вживати тільки у виняткових випадках.

Поділись


Новини партнерів