Вчені назвали найпростіший напій для довголіття

Фахівці провели багато досліджень на тему корисних продуктів харчування та напоїв та заявили, що існує ягода, яка сприяє довголіттю. Дослідники пояснили, що практично всі фрукти, ягоди та овочі містять велику кількість фітохімічних сполук, тому їх потрібно включати до раціону.

Однак, після вивчення властивостей усіх цих продуктів вчені прийшли до висновку, що журавлиновий сік стане найбільш корисним для здоров’я. Він сприяє омолодженню та довголіттю. Вивчивши склад журавлини, медики дійшли висновку, що вона абсолютно унікальна. Завдяки деяким компонентам журавлина швидко знижує рівень поганого холестерину, і, відповідно, зменшує ризики розвитку найнебезпечніших недуг.

Пізніше дослідники навіть провели експеримент на мухах, розділивши їх на дві групи. Комахи з першої групи отримували екстракт журавлини, і через деякий час вчені виявили, що мухи з контрольної групи прожили набагато довше, ніж інші комахи. Ефект полягає в тому, що журавлина містить компоненти, що зменшують окисне ушкодження, а саме воно вважається головною ознакою старіння. Трохи пізніше вчені провели експерименти за участю добровольців, хворих на цукровий діабет 2-го типу, і виявили, що у тих діабетиків, хто щодня пив хоча б склянку соку журавлини, рекордно знижувався рівень холестерину.

Поділись


Новини партнерів