Продукти для плоского живота та тонкої талії

Погане харчування, скажений ритм, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички і мала кількість рідини, що випивається, протягом дня сприяють набрякам і набору зайвої ваги. Тому так важливо стежити за своїм здоров’ям, починаючи з перегляду харчування, обов’язково включаючи в нього продукти, що містять клітковину, антиоксиданти та інші цінні та поживні речовини, які боротимуться зі здуттям живота та зменшать вагу.

5 продуктів, які потрібно їсти, щоб живіт став плоским, а талія тонка

Йогурт

Вживати лише при переносимості лактози. Містить пробіотики, які сприятливо впливають на здоров’я кишечника. Вони протидіють запаленню, прибирають набряки і тим самим допомагають досягти плоского живота. Важливо вибирати натуральний продукт, оскільки у ньому більше молочнокислих ферментів. Решта ж, навіть якщо їх позиціонують як легкі, що не містять у великій кількості жири, все одно у своєму складі мають емульгатори, штучні підсолоджувачі, додані для поліпшення смаку.

Чорниця

Вона є справжнім джерелом антиоксидантів, включаючи вітамін С і флавоноїди, що сприяють виведенню надлишків шлаків і токсинів, що викликають набряк. Також у ній міститься магній — мінерал, що бореться з почуттям тяжкості, та корисні харчові волокна. Але треба пам’ятати, що надлишок останніх може викликати діарею та біль у животі, тому чорницею не можна зловживати.

Салат

Він насичує організм великою кількістю води, що нормалізує травлення. До його складу входять волокна, що регулюють роботу кишечника, вони сприяють усуванню надлишку шкідливих речовин, які провокують здуття. У ньому містяться такі цінні мінерали, як калій та магній, які не дають накопичуватись зайвій рідині.

Яблука

Цей плід має сечогінну дію: містить воду, антиоксиданти та вітамін С, що протидіють набрякам. Яблуко має чудову насичувальну здатність, бо багате клітковиною, що надає почуття ситості і протидіє нападам голоду. У печеному чи вареному вигляді яблука мають проносну дію, оскільки виробляють інулін, що покращує роботу кишечника.

Фенхель

У ньому міститься багато води, а також вітаміни С і Е, що мають протизапальні та спазмолітичні властивості, а також багато клітковини, яка допомагає позбутися відчуття голоду. Завдяки наявності у фенхелі аспарагінової кислоти виводиться надлишок газу із шлунку. Прискорює метаболізм та переробляє жир в організмі, тим самим сприяючи зниженню ваги.

Кожен повинен знати ці 5 продуктів, які потрібно їсти, щоб живіт став плоским, а талія тонка, але при цьому не забувати, що зловживання завжди веде до негативних наслідків. Тому так важливо стежити за своїм раціоном, не переїдаючи навіть корисних продуктів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів