Від холестерину та тромбів: названий один простий, але корисний продукт

assorted nuts

Багато корисних властивостей цих продуктів пов’язані з багатою різноманітністю вітамінів, мінералів і органічних сполук, які містяться в них. Наприклад, до складу деяких входять вітаміни, мідь, залізо, кальцій, калій, цинк, магній та марганець

Йдеться про горіхи. За словами лікаря Девіда Джейкоба та інших вчених з Університету Міннесоти, вони також є багатим джерелом антиоксидантів. Для чого корисні ці прості продукти?

Від холестерину, тромбів і для серця

Горіхи містять велику кількість “хорошого” холестерину, також відомого як холестерин ЛПВЩ. Цей корисний тип холестерину фактично знижує присутність небезпечного холестерину (холестерину ЛПНЩ) у крові. Таким чином, за словами фахівців, горіхи зменшують ймовірність виникнення тромбів та атеросклерозу, які можуть серйозно зашкодити серцево-судинній системі.

Проти раку

Згідно з звітом, опублікованим лікарем Чженнань Гу, лікарем Цзінцзін Лі та іншими експертами в журналі BMC Journal, корисні речовини в горіхах мають певні протизапальні властивості, які, як було показано в дослідженні, знижують ймовірність раку товстої кишки, простати та грудей у ​​піддослідних.

Для травлення

За даними Elsevier’s Journal of Food Composition and Analysis, горіхи містять велику кількість клітковини, яка є одним із найбільш корисних та універсальних елементів, що містяться в їжі. Насамперед клітковина важлива для процесу травлення.

Джерело

Поділись


Новини партнерів