Звичка не прати новий одяг небезпечна

Експерти не раз говорили, що куплені в магазині джинси, футболку або нижню білизну не можна відразу одягати, їх потрібно спочатку випрати. В іншому випадку, це може збільшити ризик набряку геніталій, грибкових інфекцій і маститів.

Куплена в якомусь модному магазині нижню білизну виглядає абсолютно чистою і свіжою. Однак ми повинні обов’язково покласти її в пральну машину і гарненько випрати перед тим, як надіти. В іншому випадку, нам загрожує ризик подразнень шкіри та інфекцій, як стверджують біохіміки, які провели дослідження за участю близько 1 000 споживачів.

31% і з них заявили, що ніколи не перуть нову нижню білизну перед тим, як одягнути її. Експерти попереджають, що носіння цієї білизни може надати дуже серйозний вплив на здоров’я шкіри, починаючи від контактного дерматиту і закінчуючи набряком піхви.

Вони також підкреслюють, що відмова від прання нових штанів може призводити до появи грибкових інфекцій в генітальній зоні. Цілком можливо, що ці штани раніше приміряли інші споживачі. Що ж стосується не випраних бюстгальтерів, то вони можуть спровокувати мастит.

Носіння непраного одягу будь-якого виду несе в собі ризики, але найбільшу небезпеку становить нижню білизну, яка не вирушило в пральну машину відразу після покупки. При його виготовленні використовувалися жорсткі хімічні речовини, здатні викликати роздратування в інтимних зонах. У деяких магазинах ця білизна на полицях піддається грибковим і бактеріальним зараженням, пише The Daily Mail.

Джерело

Поділись


Новини партнерів