Який вплив має лак для нігтів на ваше тіло?

Ми зовсім не пропонуємо відмовитися від манікюру. Але знати про те, як лаки впливають на здоров’я, необхідно всім.

дія

Небезпечна краса

Фахівці рекомендують не зловживати манікюром. Давайте відпочити нігтям, інакше вони придбають жовтуватий відтінок, стануть ламкими.

лак для нігтів

Виробники сучасних засобів для манікюру беруть вектор на натуральність і відмову від небезпечних компонентів. Але до цих пір у складі більшості лаків присутні компоненти, які небезпечні для здоров’я і краси.

лак для нігтів

3 інгредієнти, яких краще уникати

Погодьтеся, взяти в руки флакончик лаку і уважно прочитати інформацію перед покупкою нескладно. На що ж звертати увагу?

організм

Варто запам’ятати 3 головних найменування, які повинні змусити відмовитися від обраного засобу на користь більш безпечного.

Толуол (Toluene). Це розчинник, що забезпечує гладке покриття і стійкість пігменту. Лак з толуолом добре тримається, зручний в носінні. Але цей компонент може погано вплинути на центральну нервову систему, а також викликати різні порушення репродуктивної функції. Що чекає на тих, хто зловживає неякісними лаками з толуолом? Головні болі, непритомність, слабкість, хронічна втома, нудота – далеко не повний перелік.

дія

Формальдегід (Formaldehyde). Невідомий газ відповідає за тривале збереження косметичних продуктів. На щастя, сьогодні виробники включають його до складу засобу все рідше. Цей компонент володіє вкрай високим аллергопотенціалом. Контакт з ним може бути чреватий дерматитом і навіть хімічними опіками. Крім того, формальдегід є канцерогеном і може стати причиною розвитку пухлин.

організм

Дибутилфталат (Dibutyl). Ця речовина наповнює кошти приємним ароматом. Але пари його летючі, швидко поширюються, а їх дія на організм дуже негативна. Від частого контакту з ними можуть виникнути порушення в роботі ендокринної системи, хвороби дихальних шляхів, гінекологічні проблеми.

Наукові експерименти

Вчені не те що б’ють на сполох, але намагаються бути в курсі. Недавнє дослідження змушує задуматися.

лак для нігтів

У ньому взяли участь 24 жінки. Аналізи, взяті через 6 годин після фарбування нігтів, показали, що у більшості учасниць підвищений рівень діфенілфосфату в організмі. Через 10 годин рівень цього шкідливого компонента перевищував норму приблизно в 7 разів.

організм

Як вибрати безпечний лак?

Вибирайте продукти, на яких є спеціальні позначки:

5-Free означає, що лак не містить камфору, формальдегід і його смоли, толуол, дибутилфталат.

Позначка 3-Free говорить про те, що в лаку немає трьох з цих компонентів.

дія

Уважно ставтеся до складу засобу, коли плануєте купити лак для нігтів, і не забувайте, що ваше здоров’я у ваших руках.

Поділись


Новини партнерів