Чим чай з листя малини корисний для жінок

Напій з листя червоної малини допомагає жінкам під час вагітності, має загальнозміцнюючу і протизапальну дію

Жінкам на користь

Чай з листя червоної малини традиційно використовувався для стимуляції фертильності і полегшення стану при вагітності. Цей напій як і раніше залишається одним з найпопулярніших трав’яних чаїв, рекомендованих американськими акушерами.

Так, дипломована медсестра зі спеціалізованої клініки репродуктивної медицини в Нью-Йорку Ніколь Галан в своїй роботі, присвяченій фертильності, підтверджує, що чай з листя червоної малини тонізує матку, покращує гормональний баланс і збільшує шанси завагітніти.

Чай для вагітних

Крім того, чай з листя малини допомагає жінкам в положенні від ранкового нездужання, знімає нудоту, запобігає викидень і забезпечує своєчасні пологи. Флавоноїди, що містяться в листі малини, сприяють загальному благополуччю вагітної.

Національний огляд лікарських засобів на травах, які використовуються медсестрами-акушерками в США, показав, що вони часто рекомендують чай з листя малини для стимуляції пологів. Нібито цей напій допомагає полегшити і скоротити час перейм, знизити ризик пологових ускладнень.

Австралійське дослідження підтверджує, що жінки, які пили чай з листя червоної малини, з меншою ймовірністю перенесли штучний розрив плодових оболонок, кесарів перетин, щипці або вакуумні пологи.

Як зробити чай з листя малини

Малиновий чай роблять з сухого подрібненого листя малини. Він містить вражаючий набір поживних речовин, вітамінів і антиоксидантів, а також дубильні речовини. До речі, вміст флавоноїдів в листі більший, ніж в плодах рослини.

Щоб приготувати чай, покладіть столову ложку сушеного листя в склянку окропу. Заварюйте чай не менше 5 хвилин. Перед вживанням процідіть. Він має приємний смак і зазвичай приймається без будь-яких добавок. Якщо хочете, можете додати трохи меду. Пити чай можна гарячим або холодним.

Чай з листя малини може бути корисний для людей, які страждають на застуду, грип, псоріаз, екзему, акне, хворіють ожирінням, розладом шлунка, запорами, високим кров’яним тиском, болями в суглобах і загальним запаленням.

 

Поділись


Новини партнерів