Всього один секрет стрункості – дотримуйтесь його і будете завжди у формі!

Багато жінок і чоловіків прагнуть залишатися у формі і вживають різні заходи для цього. Фізичні вправи, правильне харчування, здоровий спосіб життя … Однак досить слідувати всього лише одній пораді, яка допоможе вам залишатися у формі.

Вчені з’ясували, що сплячі в темряві люди набагато рідше за інших стикаються з проблемами зайвої ваги і ожиріння. Також вони знайшли причину такого феномена. В рамках дослідження участь взяли понад 100 тисяч представниць прекрасної статі.

За статистикою, сплячі в темряві люди на 21 відсоток рідше страждають від надмірної ваги, ніж ті, хто спить при світлі. Причина полягає в тому, що вплив будь-якого джерел світла під час сну може збивати метаболічні ритми людського організму.

Це здатне викликати стимуляцію апетиту після того, як людина прокинулася. А значить, сприяє переїданню.

До слова, вчені вважають, що на ніч можна навіть відключати функцію «запасу жиру». Для цього потрібно знизити температуру в приміщенні до 15-20 градусів вище нуля. Завдяки цьому зменшується активність головного мозку і рівень гормону стресу, який називається кортизол. Крім того, це забезпечує чоловікам і жінкам більш кращий відпочинок і розслаблення. Вранці люди стають не такими дратівливими і не потребують заїдання стресу.

Поділись


Новини партнерів