Дієтолог назвав продукти, які краще вживати холодними

Дієтолог Антьє Гал назвав продукти, які краще вживати холодними, не розігріваючи. У такому вигляді вони легше перетравлюються кишечником і шлунком, вказується на їжу рослинного походження.

Перелік відкриває рис. Дана крупа вкрай корисна, до того ж вона відноситься до дієтичних страв. Кашу краще не розігрівати. У рисових зернах багато вуглеводів, але мало білкових речовин. Присутня фосфорна кислота.

Крохмалисті речовини краще засвоюються в холодному вигляді, також як і клітковина в рисі. В такому випадку кишечник не відчуває перевантаження, його мікрофлора працює нормально. Крім того, забезпечується регулювання рівня цукру в крові.

Далі слідує картопля, яка в достатку містить крохмаль. Даний овоч, варений, запечений або смажений, краще їсти в холодному вигляді, а не в гарячому. Крохмаль в такому випадку являє собою продукт розкладання, що позитивно впливає на кишечник. У ряді випадків холодна картопля може допомогти схуднути. Повторний розігрів картоплі викликає зміну крахмалистой структури, вона перетворюється в баласт і стає марною.

Макарони містять дієтичну клітковину, яка краще засвоюється в холодному вигляді. Дані вироби, в тому числі спагетті, містять насичені жири, натрій, цукор, вуглеводи і білки.

Джерело

Поділись


Новини партнерів